Zladené outfity a personalizované knižky pre deti od Dream Story

Ako bezdetná som si predstavovala, že keď vo vzdialenej budúcnosti (rozumej po 35ke) budem mať dieťa, bude to rozhodne dievčatko, s ktorým sa budeme rovnako obliekať. Narodil sa mi chlapček a ja by som ho nevymenila za nič na svete. Spočiatku som mala tiež tendenciu nám z času na čas vyberať rovnaké oblečenie, ale keďže sa mi zdalo namáhavé pátrať po obchodoch a hľadať rovnaké alebo aspoň podobné veci, nechala som to tak.

Pred nedávnom som však začala nakupovať aj pre seba v detskej Zare, kde mi 164ka sadne ako uliata, niekedy je aj väčšia ako dámske “esko”. Keď som svojho času hľadala pre Teuška pulóver na zimu, jeden sa mi zapáčil práve v detskej Zare a napadlo mi, že veď chlapčenskú 164 si môžem zaobstarať aj ja. Zimné bundy sme už podobné mali,tak stačilo už len dokúpiť rovnaké čiapky (tiež detská Zara) a voilá podarený outfit bol na svete.

Personalizované knižky

Počuli ste už o vydavateľstve Dream Story? Že ešte nie? Tak to je chyba! Toto vydavateľstvo vydáva personalizované knihy, vďaka ktorým sa každé dieťa môže stať hlavným hrdinom príbehu. Dej príbehu vedia prispôsobiť od základných údajov ako meno dieťaťa, vek, rodina, cez mená kamarátov, záľuby, meno pani učiteľky až po zakomponovanie obľúbeného jedla, pesničky, speváčky a ďalších informácií zo života chlapčeka či dievčatka.

Okrem personalizovaného príbehu sa v knihe vyskytujú aj rôzne úlohy a cvičenia. Sú úzko prepojené s dejom a tak je ich vypracovanie veľmi zaujímavé. Dieťa si v nich zlepšuje pamäť, logické myslenie, získava všeobecný prehľad a rozvíja svoju kreativitu. Dievčatá majú na výber až zo štyroch variant a to – Ja, princezná, Ja a čarovný les, Ja v škôlke, či novinku Ja, futbalista. Pre chlapcov majú v ponuke knižky- Ja, futbalista, Ja v škôlke, či Ja, rytier, ktorú sme si vybrali aj my. Teuško bol z knižky nadšený, najmä keď hneď na jednej z prvých strán zbadal svoju fotku, ktorú Vám vo vydavateľstve tiež vedia do knižky zakomponovať.

Čo hovoríte na rovnako ladené outfity mama/dieťa? Páčia sa Vám alebo je to podľa Vás skôr pre premotivované matky? A čo si myslíte o personalizovaných knihách? Podľa mňa je to super darček aj k blížiacim sa Vianociam 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *