Nové výzvy

Rok 2018 bol zvláštny. Niesol sa u mňa v znamení veľkých zmien, keďže som ukončila rodičovskú dovolenku a Teuško začal chodiť do jaslí. Do práce som sa už tešila, no nájsť si novú robotu bola pre mňa fuška. Určite väčšia ako adaptácia Teuška v jasliach, ktorý to tam od prvej chvíle miloval. Z minulosti som bola som vždy zvyknutá, že z pracovných ponúk si môžem vyberať a zrazu som dostala slušnú facku. Pohovorov som pochodila veľa preveľa, vždy som sa dostala do užšieho kola, ale zamestnať sa, sa mi nedarilo. “Zakázané” otázky typu či mám dieťa, koľko má rokov, kto s ním bude keď bude choré, sa vyskytovali na pravidelnej báze.. A to ešte nehovorím o tom, že firmy netušili, že som slobodná matka.

Nakoniec sa mi po dlhých 3 mesiacoch zamestnať v práci, o ktorej som síce od začiatku tušila, že tam šťastná asi veľmi nebudem, ale na druhej strane som bola rada, že sa vôbec niečo naskytlo. Počas skúšobnej doby som však dostala úžasnú pracovnú ponuku od známeho, takže nebolo o čom. Aby toho ale nebolo málo, nedávno som, ale dostala ďalšiu ponuku, ktorá sa neodmieta a tak na začiatku roka 2019 stojím pred novou a náročnou výzvou. Popravde som dosť na pochybách a stále zvažujem či robím dobre, lebo v terajšej práci mi bolo super a nie je všetko len o peniazoch, ale zas na druhej strane ako sa hovorí – neskúsiš, nevieš. Ako ste na tom vy? Bojíte sa ísť do zmien alebo radšej máte istotu? Alebo to beriete, že risk je zisk?

Bonprix

Priznám sa, že Bonprix som mala v minulosti zaškatuľkovaný ako značku pre “dámy v rokoch”. Kúsky tejto značky som však začala vídať aj v outfitoch našich známych blogeriek ako napríklad Lady Kejmy  Drew , či mojej najobľúbenejšej Sweet Lady Lollipop.  Keď som si so zvedavosti klikla na ich web bola som veľmi príjemne prekvapená. Ponuku majú naozaj rôznorodú a bez problémov si tam vyberú aj mladšie ročníky. Veľkým plusom sú pre mňa recenzie pod konkrétnymi produktami, nakoľko som počula, že Bonprix má niektoré kúsky väčšie. Ja som si vybrala elegantnú plisovanú sukňu a trendy kožúšok. Obe veci som si vzala v svojej normálne veľkosti (36) a sadli mi ako uliate. Na čo by som si dala pozor – ak sa Vám niečo páči, tak s kúpou neváhajte. Ja som mala najprv zálusk na trošku iný kožúšok, ale pri mojom klasickom zvažovaní sa do rána  vypredal. Ale ako sa hovorí všetko je tak ako má byť  a určite to platí aj v nakupovaní :)))

K článku sme s fotografom pripravili dva edity fotiek – ktorý edit sa Vám páči viac?

Kožúštek: Bonprix, kúpiš tu

Sukňa: Bonprix, kúpiš tu

Svetrík: Zara

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *