Kávu si osladím o trochu víc

Ahojte,

tak sa po dlhšom čase zasa hlásim. Najprv nestíhačky, potom mi zomrel mobil (R.I.P.) a nakoniec sa mi dva rozpísané články neuložili a musela som ich od polky písať znova.  Ináč máte to aj vy tak, že si myslíte, že by ste niečo chceli, ale až keď si to vyskúšate zistíte, že o nie je pre Vás to pravé orechové? Ja sa musím priznať, že to tak mám s veľa vecami. Napríklad som ako malá snívala o tom, že budem modelka alebo misska, ale najďalej, kde som to dotiahla 1. miesto v súťaži “Dievča leta” v tábore v roku 99 😀 Tam sa táto moja kariéra začala aj skončila. Tento príbeh je smutný. Čo už.

Vďaka blogu som začala fotiť a zistila som, že som celé detstvo žila v omyle a modelkou by som teda nechcela byť vôbec. Fotenie je pre mňa malým utrpením a aj vcelku začínam veriť modelkám, že je to veľmi náročná práca (chacha). Keď si k tomu ešte predstavím, že sú aj hladné, až ma striasa. To by som už fakt nedala. Toto fotenie bolo však úplne super. S Jožkom sa dáky ten piatok poznáme, konkrétne ma upútal ešte na základke, kedy sme všetky dievčatá zo 4.A boli “doňho”. Vtedy som ani v najdivokejších snoch netušila, že s ním raz budem fotiť. Najprv som sa trošku hanbila, pretože sa viac hanbím pred ľuďmi ktorých poznám ako pred tými cudzími, ale akonáhle som dostala do ruky kávu (čo bol skvelý nápad Jožkovej Ninky), bolo to super a nevadila mi ani ulička plná ľudí.

 

Apropó káva. Aký k nej máte vzťah? Ja sa musím priznať, že som úplný závislák a niekedy dám aj 6 káv denne, len tak lebo mi šmakuje. Zvláštne bolo keď som v tehotenstve nemala žiadne divné chute typu uhorky, slané so sladkým, voda z práčky, či omietka (real story)iba mi prestala totálne chutiť káva (a žuvačky na ktorých som závislá tiež) z čoho som mala normálne stresy, lebo ju rada pijem ako taký rituál. Ináč tieto šaty mám už dlhší čas z Mohita a úplne ich zbožňujem. Väčšinou ich nosím s nude lodičkami a priznám sa, že tieto topánky som si kúpila iba kvôli fotkám, lebo však je jasné, že so sandálkami na opätku na ihrisku už veľa vody nenamútim.  No dosť bolo rečnenia písania, radšej si užite fotky 🙂

 

3 myšlienky na “Kávu si osladím o trochu víc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *