TM-600 ADSL2+ Multi-funkčné Digitálne ADSL2+ Tester / ADSL Tester / ADSL Inštalácia a údržba nástroj

€132.13

TM-600 ADSL2+ Multi-funkčné Digitálne ADSL2+ Tester / ADSL Tester / ADSL Inštalácia a údržba nástroj

Popis:

TM-600 ADSL2+ Tester osobitne navrhnuté pre xDSL linky test (xDSL zahŕňajú: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL atď.) a údržba poskytuje xDSL test, PPPoE dial test, DMM test, Modem, emulácia, napätie označenie a tak ďalej.

TDR a Tón Tracker funkcie môžu byť pridané do tohto zariadenia tak, ako voľby.

To je jeden multifunkčný tester s smart veľkosť, pravda, farebný LCD displej a výkonný manažérsky softvér, rovnako ako 6600mah nabíjateľné batérie atď

Funkcia: DSL Fyzická vrstva test Modemu Emulácie (Nahradiť užívateľovi Modem úplne), PPPoE Vytáčanie (RFC1683,RFC2684,RFC2516) PPPoA Voľba (RFC2364) Telefonické Funkcie DMM Testu Ping Funkciu (WAN & LAN) Údaje preniesť do počítača a softvéru Nastavenie parameter systému: podsvietenie čas, sa automaticky vypne čas bez prevádzky, stlačte tón, Revidovať PPPoE / PPPoA dial atribút, meno používateľa a heslo; obnoviť pôvodné hodnoty a tak ďalej. Skontrolujte nebezpečné napätie, Tón Tracker (Voliteľné) DR Kábel Poruchy Locator (Voliteľné) hlavné Funkcie: Test objekty: ADSL; ADSL2; ADSL2+; READSL Rýchlo Medi testy s DMM (ACV, DCV, Slučky a Izolačný Odpor, Kapacitu, Vzdialenosť) Modem Podporuje emuláciu a simulácia prihlásenie k Internetu Podporuje ISP login (užívateľské meno / heslo) a IP Ping test (WAN PING Test, LAN PING Test) Podporuje všetky multi-protocol, PPPoE / PPPoA (LLC alebo VC-MUX) Spája CO cez pákové klip alebo RJ11 Nabíjateľná Li-ion Batéria Pípnutie a Led alarm označení (Nižší Výkon, PPP, LAN,xDSL) Údajov na pamäťovú fungovať vždy LCD displej, Menu prevádzky Automaticky vypne, ak nie všetky prevádzky na klávesnici v Súlade so všetkými známe DSLAMs Softvéru Jednoduché, prenosné a peniaze-uložené

Špecifikácie: ADSL2+

Normy ITU G. 992.1(G. dmt),ITU G. 992.2(G. lite),ITU G. 994.1(G. hs), ANSI T1.413 problém #2,ITU G. 992.5(ADSL2+)Príloha L Až kanál sadzba 0~1.2 mb / s kanál Nadol sadzba 0~24Mbps Hore/Dole útlm 0~63.5 dB Hore/Dole hluku rozpätie 0 až 32dB Výstupný výkon k Dispozícii Chyba testu CRC, FEC, HEC, NCD, LOS Displej DSL pripojenie režime k Dispozícii Zobrazenie kanálu bitovú mapu k Dispozícii ADSL

Normy ITU G. 992.1 (G. dmt), ITU G. 992.2(G. lite) ITU G. 994.1(G. hs), ANSI T1.413 Problém # 2 Až kanál sadzba 0~1Mbps Dole kanál sadzba 0~8Mbps Hore/Dole útlm 0~63.5 dB Hore/Dole hluku rozpätie 0 až 32dB Výstupný výkon k Dispozícii Chyba testu CRC, FEC, HEC, NCD, LOS Displej DSL pripojenie režime k Dispozícii Zobrazenie kanálu bitová mapa je k Dispozícii

DMM Test

DC napätie (V):

-400~400

AC napätie (V):

0~400

Odpor slučky(Ω):

0~20000

Kapacita (nF):

0~1000

Izolačný odpor (MΩ):

0~50

Tón Tracker (Voliteľné)

S dodané príslušenstvo, to môže urobiť kábel sledovanie a nájsť trend linky

TDR Funkciu (Voliteľné)

Auto Test kábla porucha vzdialenosť (Káblová Break/ Kábel Mix)

Test Rozsah

Mŕtva Zóna

Rozlíšenie Rýchlosť

1m

Všeobecné Parametre

LCD

800x480 TFT

Zdroj napájania

Interné Nabíjateľné 6600mAH Li-ion batéria

Batéria Doba

4 až 5 hodín

Pracovná teplota

0-40 ° c

Pracovná vlhkosť

5%-90%

Rozmery

170 mm×70 mm×52mm

Hmotnosť:

Štítky: tester vdsl, adsl2, adsl modem, MT7620A, ax1800, dsl tester, adsl router, adsl2 modem, modem vdsl, xdsl.

  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: Wowphoon
  • Veľkosť: 180*93*48mm
  • Číslo Modelu: ADSL/ADSL2+ Tester
  • Kompatibilné: Huawei
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Moc: 2800mAH Li-ion akumulátor (Nabíjateľný)
10pcs optický power meter SC konektor adaptéra M16 M16 M16 BEZ keramické objímky a nádoby Doprava zadarmo ELINK
10pcs optický power meter SC konektor adaptéra M16 M16 M16 BEZ keramické objímky a nádoby Doprava zadarmo ELINK
Email:[email protected] Skype:e_link60 Upozornenie: Viac qty,Viac Zľavu; Pls vybrať UPS, DHL, Fedex TNT...ak to vyžaduje naliehavá situácia. 5 ks optického power meter ST konektor adaptéra M16 M16 M16 BEZ keramické objímky a nádoby Doprava zadarmo ELINK PIC ZOBRAZIŤ:

€20.56

Jilong Napájací Adaptér Nabíjačka pre KL-500 KL-510 KL520 KL530 C3 Fusion Splicer
Jilong Napájací Adaptér Nabíjačka pre KL-500 KL-510 KL520 KL530 C3 Fusion Splicer
Jilong Napájací Adaptér Nabíjačka pre KL-500 KL-510 KL520 KL530 C3 Fusion Splicer

€40.04

Wholesales KS/Veľa FTTH ESC250D SC APC Single-Mode Optického Rýchly Konektor Rýchlo Oblasti Montáž Konektor Pre Drop Kábel
Wholesales KS/Veľa FTTH ESC250D SC APC Single-Mode Optického Rýchly Konektor Rýchlo Oblasti Montáž Konektor Pre Drop Kábel
Vantagens: 1. dizajn da estrutura robiť enlace, e equipamento, conexão robiť conector, micro-curvatura reservada para permanecer inalterado; 2. dizajn de estrutura de sulco duplo v, alta estabilidade e confiabilidade de conexão de fibra; 3. estrutura robiť núcleo: adote a estrutura de travamento flexível normalmente fechada, desempenho ótico excelente; 4.

€33.03

10PCS/Pack OM3 LC/UPC-LC/UPC Multi-Mode OM3 optického Kábla Multimode Duplex Optických Jumper Patch Kábel 3M 5M 10M 10M LC-LC
10PCS/Pack OM3 LC/UPC-LC/UPC Multi-Mode OM3 optického Kábla Multimode Duplex Optických Jumper Patch Kábel 3M 5M 10M 10M LC-LC
Parameter Jednotka FC, SC, LC ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Insertion loss (typický) dB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 strata Návratu dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 Operačný vlnovou dĺžkou nm 1310, 1510 1310, 1510

€20.97

Optické vláknové prepínač pre Priemyselné použitie Gigabit Ethernet Switch 8 155M Vlákniny Port 2 1000M RJ45 Single Mode SC Konvertor
Optické vláknové prepínač pre Priemyselné použitie Gigabit Ethernet Switch 8 155M Vlákniny Port 2 1000M RJ45 Single Mode SC Konvertor
vezmite prosím na vedomie: Predvolený s 4pcs 1310nm strane Vlákniny modul a 4pcs 1550nmB strane, 8pcs 1550nm B Strane alebo 8pcs 1310nm strane môže byť podľa požiadavky. 8 port SC fiber 2 Rj45 1000M converter je naša spoločnosť nezávislého výskumu a vývoja zelená energia-úspory Gigabit zblížil vlákniny prepnúť; s jednoduchá a ľahká inštalácia

€53.72

Vysoká kvalita OR20 CATV Optických Prijímač FTTH SC APC Duplex Optických Konektor s 2 výstupný port pre WDM PON WDM
Vysoká kvalita OR20 CATV Optických Prijímač FTTH SC APC Duplex Optických Konektor s 2 výstupný port pre WDM PON WDM
vysoká kvalita OR20 CATV Optických Prijímač FTTH SC APC Duplex Optických Konektor s 2 výstupný port pre WDM PON WDM Úvod FTTH CATV Optický Prijímač, Mini FTTH Uzol, WDM Optický Prijímač je home-založené optický prijímač catering na konečný cieľ rozvoj optických prístupových a vhodné pre FTTH (fiber to the home) optické vlákna siete prístup používateľov

€11.93

20PCS Originálne Nové HW HS8145V GPon 4GE 1Voice 2.4 G 5G WiFi onú exkluzivitu ONT FTTH režim Termina sieťového smerovača doprava Zadarmo
20PCS Originálne Nové HW HS8145V GPon 4GE 1Voice 2.4 G 5G WiFi onú exkluzivitu ONT FTTH režim Termina sieťového smerovača doprava Zadarmo
20PCS 100% Originálne Nové HW HS8145V 4GE 1Voice Dual Band 2.4 G 5G WiFi EPON onú exkluzivitu ONT FTTH režim,Termina Epon Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo

€759.77

10PCS Nových HG HG8310M GPON 1GE onú exkluzivitu ONT S jedným Lan Port sa Vzťahujú na FTTH Režimy, Najnovšiu Verziu Termina anglická verzia
10PCS Nových HG HG8310M GPON 1GE onú exkluzivitu ONT S jedným Lan Port sa Vzťahujú na FTTH Režimy, Najnovšiu Verziu Termina anglická verzia
HG8310M GPON 1GE onú exkluzivitu ONT S jedným Lan Port sa Vzťahujú na FTTH Režimy, Termina Gpon anglická verzia Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte

€82.58

2,5 mm 800-krát na Jedno Kliknutie Optický Konektor Cleaner Pero pre SC ST a FC 2,5 mm Adaptéry a Kovanie.CL-25
2,5 mm 800-krát na Jedno Kliknutie Optický Konektor Cleaner Pero pre SC ST a FC 2,5 mm Adaptéry a Kovanie.CL-25
Vysoká Quailty 800 krát na Jedno Kliknutie Optický Konektor Cleaner Pero pre SC ST a FC Konektorom 2,5 mm Adaptéry a Kovanie ,CL-25 Optický Cleaner Pero je navrhnuté špeciálne dobre pracovať s ženskej konektory, tento nástroj čistí ferrule konci tváre, odstránenie prachu, oleja a iných nečistôt bez nicking alebo poškriabaniu koniec tvár. Model: CL-25--------

€7.85

ESC250D SC APC SM Single Mode Optického Rýchly Konektor Rýchle Nový Model FTTH Rýchly Konektor
ESC250D SC APC SM Single Mode Optického Rýchly Konektor Rýchle Nový Model FTTH Rýchly Konektor

€41.33

Doprava zadarmo RJ11 RJ45 Crimper Cat5 Cat6 Sieť LAN Kábel Tester Telefónny Drôt Tracker Tri farby k dispozícii
Doprava zadarmo RJ11 RJ45 Crimper Cat5 Cat6 Sieť LAN Kábel Tester Telefónny Drôt Tracker Tri farby k dispozícii
Poznámka: od medzinárodnej leteckej neumožňuje vlasy obsahuje horľavé a výbušné tovaru, tak jednotu neobsahuje batérie dodanie, ďakujeme za pochopenie! Vlastnosti: 100% Zbrusu nový a vysoko kvalitné Funkcie: • Káblový tester pre UTP/STP/RJ45/RJ11 • Automaticky vyhľadáva miss elektroinštalácia, poruchy kábla, otvoriť a skratu • TEL BNC test k dispozícii (potrebný

€8.61

865G P4SD hlavnej palube SP# 323091-001 AKO#305374-001
865G P4SD hlavnej palube SP# 323091-001 AKO#305374-001
865G P4SD hlavnej palube SP# 323091-001 AKO#305374-001

€59.20