12v24v36v High-Power Striedavý Motor Ovládania Rýchlosti Doska Podporuje Užívateľské Programovanie

€41.62

Ťažba kód: 51vg

Prehľad produktu

tento produkt je nízkeho napätia a nízky príkon, a prijme pokročilé priestor magnetické pole orientované riadenie (FOC, vektorové riadenie) technológia presne zistiť aktuálny, otáčok a polohy a vykonávať prúd slučky, tri PI uzavretej slučke ovládanie rýchlosti krúžok a postavenie krúžok môžu realizovať presné určenie polohy ovládanie, zrýchlenie a spomalenie, stabilná regulácia otáčok a konštantnej krútiaceho momentu motora. Podpora 37 Hlavné ovládacie režimy, dobrý motor control tuhosť, rýchle reakcie, č krútiaci moment zvlnenie, stlmiť.

Popredné vlastnosti

prijatie magnetické pole orientované riadenie (FOC, vektorové riadenie) technológie, motor beží hladko, krútiaci moment nemá žiadne vlnenie a mlčí.

Podpora tri closed-loop control režimy polohy, rýchlosti a krútiaceho momentu, podpora tri uzavreté PI regulátor prúdu, rýchlosti a polohy a kontrolu polohy, rýchlosti a krútiaceho momentu presne a rýchlo. Podporuje krok servo control.

Až 37 Hlavné ovládacie režimy, podpora Modbus RTU 485 autobus, potenciometer, analógový signál PWM/frekvencia/impulz a predvolené ovládania, integrovaný motor ovládača a ovládač, ukladanie námahy a nákladov.

Systém ovládania a hlavné ovládacie režime sú stanovené prostredníctvom systému dial spínač, ktoré je jednoduché a ľahko použiteľné.

Multi-funkčné 5p control interface je prijatý na automatické prepínanie vstupných a výstupných funkcií podľa rôznych hlavné ovládacie režimy, tak ľahko si uvedomil, rôzne ovládacie režimy.

Všetky rozhrania sú vybavené ESD Elektrostatické ochrany a kontroly vstupného portu môže byť chránený 25V napätie, blokovanie, prepätiu, preťaženiu, abnormálne sled fáz, komunikácie prerušenia, atď, je vhodný pre riadiace systémy rôznych napätie systémov a môže sa prispôsobiť na tvrdé pracovné prostredie.

Podporuje sled fáz učenia, cestovanie vzdelávanie a power-on reset na pôvodu.

PC demonštrácia ovládací softvér je poskytovaný na dokončenie podrobné funkcie regulátora, nastavovanie parametrov a motorových kontrolný test.

A poskytuje užívateľsky príjemný PC vlastné zdvih programovanie softvéru môže realizovať vlastné logiky riadenia a ťah motora.

Oblasti aplikácie

je vhodný pre zariadenia na automatizáciu, manipulátor, smart home a ďalších oblastiach.

Vhodné pre stroj parametre sú prispôsobené on-line

① Motora s pevným napätie 36V: správne označiť menovitý výstupný výkon 120W (menovitý príkon hz 180w) a nižšie, alebo označiť motora s pevným aktuálne menej ako 5A pracovať dlhý čas.

② Motor s menovitým napätím 24V: správne označiť menovitý výstupný výkon 80W (menovitý príkon 120W) a nižšie, alebo označiť motor s menovitým prúdom menším ako 5A pracovať dlhý čas.

③ Motora s pevným napätím 12V: správne označiť menovitý výstupný výkon 30W (menovitý príkon 60W) a nižšie, alebo označiť motora s pevným aktuálne menej ako 5A pracovať dlhý čas.

Poznámka: Motor nom Curr je možné získať zo štítku označiť alebo Údaje Príručka motora. Ak motorových nom Curr nie je možné určiť, menovitý výstupný výkon motora môže byť rozdelený na menovité napätie a potom vydelený motorových účinnosť odhad (menej ako 24V motor, efektívnosti N je 50%, väčší ako alebo rovný 24V a vyššie napätie motora, efektívnosti N je 70%).

Veľkosť Produktu

výška je 15 mm a ostatné rozmery sú uvedené v nasledujúcom obrázku.

Technické parametre

Definícia rozhrania

konfiguračné rozhranie softvéru

konfiguračný softvér: konfigurovať parametre, ladenie, zálohovanie, a načítať parametre.

Vstavaný program, režim

užívatelia si môžu vytvoriť kontrolóra za druhý raz, prispôsobiť prevádzku logika radič, a uvedomiť si vlastné ovládanie motora. .

Systém konfiguračného dip prepínač

DIP spínač sa používa na konfiguráciu ovládača ovládanie režim pracovný režim, čelo prúdu vzdelávania motorových Hala sled fáz, učenie ťah, atď.

Konfigurácia kontroly režim:

konfigurácia pracovný režim, v zdroj signálu režim riadenia:

konfigurácia multi-function režim v zdroj signálu režim riadenia:

konfigurácia obsahu vzdelávania v multi-režim funkcie:

konfigurácia typ signálu v zdroj signálu režim riadenia:

typické aplikácie

1. Dvojitý potenciometer nezávislej regulácie otáčok

prepnite Ovládací režim zapojenie je znázornené na obrázku. Použiť dve potenciometer na urýchlenie motor vpred a vzad resp., a kontrolovať motorové vpred a vzad otáčanie a štart a stop cez prechod hodnotu. Potenciometer VR1 prispôsobuje rýchlosti vpred motora, a potenciometer VR2 nastavuje rýchlosť chodu motora. Keď kĺzavý konci potenciometer listov od COM na VO, motor rýchlosť sa pohybuje od 0 do najvyššej revolvingové rýchlosť. Prepínač K1 kontroly štart a stop motora, a prepínať K2 ovláda smer otáčania motora. Limit prepínače SQ1 a SQ2 limit vpred a cúvanie, resp.

Systém konfiguračného DIP prepínač pre nezávislé regulácie otáčok dvojitý potenciometer:

2. Dvojitý potenciometer nezávislé ovládanie polohy

prepnite Ovládací režim zapojenie je znázornené na obrázku. Potenciometer VR1 upravuje rotujúce polohy motora, potenciometer VR2 nastavuje rýchlosť otáčania motora, a keď kĺzavý konci potenciometer VR1 listov od COM na VO, rotujúce polohy motor beží od východiskového bodu ťahu do koncového bodu ťahu, keď kĺzavý konci potenciometer VR2 listov od COM na VO, motor rýchlosť zmeny od 0 do najvyššej revolvingové rýchlosť. Prepínač K1 ovládacie prvky núdzového zastavenia motora. Limit prepínače SQ1 a SQ2 limit vpred a cúvanie, resp.

Štítky: ventil riadiaca jednotka, história programmable logic controller, ovládanie rýchlosti motora, striedavý frekvencia rýchlosť motora radič, výkonný striedavý motor regulátora otáčok, striedavý motor control, rýchlosť controler jednotky, riadenie jednosmerného motora rýchlosť, stepper motor radič hdd, hdd motorových radič.

 • Kontinuálne výstupný prúd: 5A
 • Platné Elektrický Stroj: DC Induktívne Striedavý Motor
 • Typ Motora: DC Motor
 • Certifikácia: CE
 • Maximálne uplatniteľné motor kapacita: 120w
 • Maximálny výstupný prúd: 8A
 • Typ Napájania: Jednosmerný Prúd (DC)
 • Číslo Modelu: MSFOCD-5AL
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Fáza: Trojfázový
 • Model: MSFOCD-5AL
 • farba klasifikácia: Zelená Normy
VUO82-16NO7 MODUL VUO82-16 NO7 Tri Fázy Usmerňovača Mosty IGBT VUO82-16N07 VUO8216NO7 VU082-16NO7 VU082-16N07
VUO82-16NO7 MODUL VUO82-16 NO7 Tri Fázy Usmerňovača Mosty IGBT VUO82-16N07 VUO8216NO7 VU082-16NO7 VU082-16N07

€9.91

DC 12V-36V 500W PWM Striedavé Regulácie Otáčok Motora Radič Bez Hall Motor BLDC Rovnováhu Vodiča Automobilu riadiacej Dosky Modul
DC 12V-36V 500W PWM Striedavé Regulácie Otáčok Motora Radič Bez Hall Motor BLDC Rovnováhu Vodiča Automobilu riadiacej Dosky Modul
DC 12V-36V 500W PWM Striedavé Regulácie Otáčok Motora Radič Hall Motor BLDC Rovnováhu Vodiča Automobilu riadiacej Dosky Modul Funkcie: Pohonu doska typ: JYQD_V6.3E1 Napätie: 12V-36V Špičkový prúd: 20A Jednotky výkon: ≤ 500W (súvisiace pracovné napätie) Veľkosť: 63x43x17mm ovládanie Rýchlosti funkcia: napätie rýchlosť nariadenia alebo jedného čipu mikropočítačové

€7.13

Priemyselná Automatizácia Originál Mitsubishi Vysokej Rýchlosti FX Rodina PLC Radič FX3U-80MR FX3U-80MR/ES-O
Priemyselná Automatizácia Originál Mitsubishi Vysokej Rýchlosti FX Rodina PLC Radič FX3U-80MR FX3U-80MR/ES-O
Priemyselná Automatizácia Originál Mitsubishi Vysokej Rýchlosti FX Rodina PLC Radič FX3U-80MR Popis Produktu Na FX3U je pôvodný duálny systém-bus, high-speed, plne rozšíriteľná kompaktné PLC navrhnuté tak, aby bez problémov ovládať komunikáciu, vytváranie sietí, analógový, a polohovacie systémy. S maximálne 384 ovládať lokálne a sieťové I/O cez

€206.46

AC 220V 50Hz 15-400W Digitálne Nastaviteľná Plynulou Motorových Regulátora Otáčok 0-1450rpm 400W Digitálny Displej Plynulú Rýchlosť Radiča
AC 220V 50Hz 15-400W Digitálne Nastaviteľná Plynulou Motorových Regulátora Otáčok 0-1450rpm 400W Digitálny Displej Plynulú Rýchlosť Radiča
Vlastnosti: Rýchlosť Ovládací Gombík: Tento gombík sa dokáže prispôsobiť rýchlosti motora a zobrazenie v reálnom čase. Existuje 5 radiče v rôznych power a môžete si vybrať ten, ktorý potrebujete. Má kompaktné rozmery, vysoká presnosť, široký rýchlosti ovládanie rozsah a dlhú životnosť. Zabudovaný kondenzátor, podpora CW/CCW rotácie. Široko používaný

€13.15

20A DC10-60V PWM Rýchlosti Motora Regulátor Regulátor Prepínač Vysoký Výkon Vodiča Modul motora Motor Radič
20A DC10-60V PWM Rýchlosti Motora Regulátor Regulátor Prepínač Vysoký Výkon Vodiča Modul motora Motor Radič
20A DC10-60V PWM Rýchlosti Motora Regulátor Regulátor Prepínač Vysoký Výkon Vodiča Modul motora Motor Radič Popis: Je to jednoduché a ľahko-to-použitie DC motor rýchlosť radiča malé rozmery, elegantný vzhľad a stabilný výkon. Je vyrobený s vysokou kvalitou doska, ktorá zaisťuje dlhšiu životnosť. Balenie v antistatickom obale, nemusíte sa starať

€4.06

DC 24V 500W Rýchlosti Motora Kief Radič 30A Pre Elektrický Bicykel Bicykel, Skúter
DC 24V 500W Rýchlosti Motora Kief Radič 30A Pre Elektrický Bicykel Bicykel, Skúter
Farba:Strieborná Vhodné Napätie:24v DC Zápas Motor:24V 500W Ochrana:20V+-0.5 V Rýchlosť Regulátora 1-4 V(Plyn ) Táto položka Vhodné pre elektrický bicykel & skúter 1.Ťažké Vodiče(Červený a Čierny): Elektrické Drôty,Červená:Pozitívne,Black:negatívne 2.Ťažké Vodičov(Modrá a Žltá):Motorové Drôtu,Modrá:Pozitívne,Žltá:negatívne 3.Tri

€6.08

IGBT modul 7MBP75NA-060, 7MBP75NA060
IGBT modul 7MBP75NA-060, 7MBP75NA060

€49.05

DC 6V alebo 12V 24V PWM DC Motor Rýchlosť Radiča Vpred A Vzad Prepínač Lineárne Pohon Motorových Radič Nastaviteľné Ovládanie Rýchlosti
DC 6V alebo 12V 24V PWM DC Motor Rýchlosť Radiča Vpred A Vzad Prepínač Lineárne Pohon Motorových Radič Nastaviteľné Ovládanie Rýchlosti
DC 6V alebo 12V 24V PWM DC motor rýchlosť radiča vpred a vzad prepínač Lineárne pohon motorových radič nastaviteľné Ovládanie Rýchlosti Popis: 1. DC Motor Rýchlosti Regulátor ovláda rýchlosť DC motor úpravou Pulz-Šírka-Modulované (PWM) 2. Ovládanie vpred alebo vzad smeru a stop DC motora pomocou tlačidla switch. 3. Stlačte zelené

€5.57

OEM 6ES7231-7PF22-0XA0 6ES7 231-7PF22-0XA0 S7-200 Analógový Vstupný Modul EM231 8 TC 6ES72317PF220XA0 NOVÉ v Krabici 2 ročná Záruka
OEM 6ES7231-7PF22-0XA0 6ES7 231-7PF22-0XA0 S7-200 Analógový Vstupný Modul EM231 8 TC 6ES72317PF220XA0 NOVÉ v Krabici 2 ročná Záruka
OEM 6ES7231-7PF22-0XA0 6ES7 231-7PF22-0XA0 S7-200 Analógový Vstupný Modul EM231 8 TC 6ES72317PF220XA0 NOVÉ v Krabici 2 ročná Záruka Položka Č.: 231-7PF22-0XA0*1pc Balenie: Jednotlivo zabalené Záruka: 2 Roky OEM,vyrobené u nás,100% kompatibilný s originálom, v dobrom stave

€136.26

12 palcový Dĺžka Koliesko + Encoder + Podpora + Počítadlo Rošt Displej Meter Súpravy
12 palcový Dĺžka Koliesko + Encoder + Podpora + Počítadlo Rošt Displej Meter Súpravy
Popis Položky: 12 palcový Dĺžka Koliesko + Encoder + Podpora + Počítadlo Rošt Displej Meter 1 palec rozlíšenie Súpravy Tento súpravy encoder kábel a zobrazenie meter je už pripojený Displej meter ABC hodnota nebola stanovená ABC podrobné hodnoty boli označené manuál V prípade potreby môžete upraviť abc úprava

€61.94

AC 220V 80A 10000W Vysoký Výkon Digitálny DISPLEJ PWM Motorových Regulátora Otáčok Regulátor Napätia Stmievanie Kontroly Termoregulačné
AC 220V 80A 10000W Vysoký Výkon Digitálny DISPLEJ PWM Motorových Regulátora Otáčok Regulátor Napätia Stmievanie Kontroly Termoregulačné
AC 220V 80A 10000W Vysoký Výkon Digitálny DISPLEJ PWM Motorových Regulátora Otáčok Regulátor Napätia Stmievanie Kontroly Termoregulačné Špecifikácia: 1.Zabudovaný chladič, pribrala na zvýšenie chladiča, dobrý odvod tepla, jednoduchá inštalácia. 2.57 vysoko aktuálne svorkovnica, jednoduché zapojenie, silné tlačidlo nastavenie stabilitu. 3.Omron pôvodné takt

€5.40

Striedavý Motor Radič Jazdy Doske Modulu DC 12V-36V 500W Vysoký Výkon Nástroj CNIM Hot
Striedavý Motor Radič Jazdy Doske Modulu DC 12V-36V 500W Vysoký Výkon Nástroj CNIM Hot
Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami! Striedavý Motor Radič Jazdy Doske Modulu DC 12V-36V 500W Vysoký Výkon Nástroj CNIM Hot Stav:Nové, a to úplne nové, nepoužité, neotvorené, undaed položka v jeho obalu Motor Typ: Motor Kontrolór Vodič Doska Aktuálne Typ:DC Disk doska typ: JYQD_V6.3E1 Napätie:

€12.49